w i t h y o u , w e p a s s t h e b o r d e r s

تا 20 سال تضمین ثبات کیفیت
محیط زیست

ضمن آرزوی سلامتی پایدار برای شما و خانواده معظمتان و هم میهنان ارجمند

طی ۵۰ سال گذشته، با تولید انواع ظروف و وسایل پلاستیکی، در مردم یک نوع فرهنگ مصرف گرایی ایجاد شده و به سمت کالاهای یکبار مصرف، تمایل پیدا کرده اند.

تولید کنندگان نیز این تقاضا را با محصولاتی ارزان و با طول عمر محدود، برآورده می کنند. این مصرف گرایی، هزینه سنگینی را به محیط زیست تحمیل می کند.

افزایش مصرف کالای یکبار مصرف، باعث تولید زباله بیشتر و منجر به آلودگی محیط زیست و منابع طبیعی شده است.

اگر بخواهیم جلو رشد روزافزون این آسیب را بگیریم، باید در شیوه مصرفمان از کالاهایی با طول عمر کوتاه و کیفیت پایین به کالاهای با طول عمر بلند و مرغوبیت بالا روی بیاوریم 

لطفا بخاطر خود ، فرزندان و محیط زیستمان تا حد امکان از خرید و مصرف کالا ها و محصولات پلاستیکی و چوبی بپرهیزیم. 

محیط زیست، سخاوتمندانه، هر آنچه که دارد را به ما ارایه می کند تا بتوانیم نفس بکشیم، به زندگی ادامه دهیم و بقای خود را حفظ کنیم.

ما از این محیط، هوا، آب، غذا، آرامش و بسیاری مواهب دیگر را دریافت می کنیم؛ بدون آنکه چیزی را در ازای آن بپردازیم.

 اگر محیط زیست را موجودی زنده در نظر بگیرید، می توانید او را مادر هستی بدانید که همه انسان ها را فارغ از هر دین و آیین و نژاد در آغوش گرفته است و با نوازش هایش زندگی را به آنها هدیه می دهد. اما تا به حال چند بار پای درد دل های این مادر دلسوز نشسته ایم؟

 تا به حال به این فکر کرده ایم که چگونه زحماتش را قدردانی می کنیم و مراقب او هستیم ؟

محیط زیست
افزایش مصرف کالای یکبار مصرف، باعث تولید زباله بیشتر و منجر به آلودگی محیط زیست و منابع طبیعی شده است. اگر بخواهیم جلو رشد روزافزون این آسیب را بگیریم، باید در شیوه مصرفمان از کالاهایی با طول عمر کوتاه و کیفیت پایین به کالاهای با طول عمر بلند و مرغوبیت بالا روی بیاوریم .
محصولات مرتبط
با مشاورین خود در آلومینیوم البرز در تماس باشید
021-56865000-4